Czy to jest normalne, że będąc w 6 miesiącu ciąży nie poczułam jeszcze silniejszych kopnięć?

Jestem w 23 tygodniu ciąży . Ruchy dziecka są bardzo delikatne i mało co odczuwalne. Dodam że jestem osobą o dużej masie ciała. Czy to jest normalne że będąc w 6 miesiącu ciąży nie poczułam jeszcze silniejszych kopnięć ? Czy mam się czym martwić?

Milena Lubowicz

Na razie nie ma Pani powodu do niepokoju, skoro ruchy są odczuwalne. Dopiero w późniejszej ciąży są one dużo silniejsze.
Pozdrawiam