Czy to jest odpowiedni zamiennik?

Wlasnie schodze lorafenu 2mg/dobe uzywany przez miesiac, obecnie rano biore 1/2 1mg a na noc 3/4 1mg, chcialabym zamienic nocna dawke 3/4 1mg lorafenu na relanium 4mg czy jest to odpowiedni zaminnnik? czy bedzie mi latwiej zejsc w ten sposob z lorafenu?

Nieśmiało podpowiadam przeprowadzanie tego zabiegu pod okiem lekarz. To ułatwi!