Czy to jest prawidłowy przyrost bgch?

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 19.07, mialam nieregularne cykle, które liczyły od 31 do 35 dni (w tym właśnie ostatni miał 35 dni), nie jestem zatem pewna kiedy była owulacja, to dziwne, ale do zapłodnienia doszło prawdopodobnie 11.08. Przedwczoraj (07.09, według ostatniej OM to 7 1 ciąży ) na badaniu usg było widać GS 14mm, YS 5mm, prawidłowy, jednak bez echa zarodka. Beta hcg przedwczoraj to 19862, a z dziś 22811, czy to prawidłowy przyrost i czy mam jeszcze szansę na to, że zarodek się pojawi? Zostałam trochę nastraszona u lekarza, dlatego teraz się martwię i stąd moje pytanie. Kolejne usg za 1.5 tyg. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.