Czy to już nadczynność tarczycy?

Dzień dobry jestem w 10 tygodniu ciazy mój wynik tzn to 0.021 czy to juz jest nadczynność? W Internecie znalazłam ze normy w pierwszym trymestrze wynoszą od 0.01. Czy ewentualne leki na nadczynność nie szkodzą dziecku?

Lek. Paweł Szadkowski

Należy się kierować normą laboratorium, w którym zostało wykonane badanie. Sugeruję udać się koniecznie do swojego ginekologa prowadzącego, który w razie konieczności wdroży odpowiednie leczenie (zależeć to będzie od pełnych wyników badań oraz pani stanu klinicznego).