Czy to kolano wymaga pilnego leczenia?
Ból kolana głownie po dłuższym chodzeniu. Większe dolegliwości bólowe w trakcie ciąży. Przy zginaniu trzeszczy i gruchocze. Badanie MR: zmiany chondropatyczne 3stopnia w obrębie pogranicza przyśrodkowej i bocznej powierzchni stawowej rzepki - pole powierzchni o średnicy 1,7 cm. Głębokie nierówności obejmują około 75% grubości chrząstki. Czy wymaga to pilnego leczenia?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dzień dobry,
przede wszystkim powinna Pani zgłosić się do ortopedy w celu stacjonarnej konsultacji w której najważniejszym badaniem jest badanie fizykalne a diagnostyka jest badanie m pomocniczym. Ortopeda porówna badanie z objawami klinicznymi i oceni na tych postawach stan Pani kolana które wymaga stacjonarnej konsyltacji.
Pozdrawiam