Czy to krwawienie mogę uznać za okres?

Witam, 20.01 zażyłam tabletkę ellaone, było to przed końcem trzeciej doby od stosunku. Był to stosunek przerywany, wytrysk był, ale nie we mnie. 23.01 dostałam krwawienia i utrzymywało się do 1.02, okres powinnam dostać dzisiaj, ale na chwilę obecną nic się nie dzieje. Czy to krwawienie mogę uznać za okres?

Szanowna Pani, tabletka ellaone powoduje złuszczanie błony śluzowej macicy i krwawienie, w następnym cyklu krwawienie powinno wystąpić o czasie