Czy to ma sens?

Dwa tygodnie temu rozstałem się z moją kobietą, byliśmy 4 lata razem. Było nam dobrze do ok. jakieś pół roku temu, kiedy zaczęły się częste kłótnie i po czasie ona mówiła mi, że coś się wypaliło z jej strony, no i dwa tygodnie temu się rozstaliśmy w zgodzie. Ja od tamtej pory cały czas się źle czuję, praktycznie nie jem, bo nie mam najmniejszego apetytu, źle mi się śpi, sypiam ok. 5 godzin na dobę, wcześniej spałem min. 8-9 godzin. Dowiedziałem się, że zaczęła się spotykać z kolegą z pracy, nie są razem, ale się spotykają, to mnie jeszcze bardziej dołuje. Czy są realne opcje, że możemy się jeszcze zejść?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Obawiam się, że tylko Pan może znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Nie znam ani Pana, ani Pańskiej dziewczyny, nie znam specyfiki Państwa relacji, wzajemnych potrzeb i oczekiwań, dlatego jedyne, co mogę Panu doradzić, to, aby spróbował Pan szczerze i otwarcie porozmawiać z dziewczyną na temat problemu, który Was rozdzielił.

Związki rozpadają się zazwyczaj z powodu niezaspokojonych potrzeb jednej bądź obu stron. Z tego powodu warto rozmawiać o swoich potrzebach. Szczera i otwarta rozmowa jest podstawą budowania trwałej relacji.

Pozdrawiam.