Czy to ma.związek z opóźniającą się miesiączką?

Witam. Mnie rowniez dreczy problem spozniajacej sie miesiaczki. Juz 4 dzien jak nie mam. Rowniez mam cykl 28 dniowy zawsze regularny. Narazie odczuwam bolace piersi tak jak przed miesiączka. Robilam test ciążowy i jet negatywny. Nie wiem moze ma jakis zwiazek z tym to ze zaczelam brac rantudil retard i cignon przepisany od lekarza na tzw.ganglion. czy ma to zwiazek z opozniajaca sie miesiaczka?

Szanowna Pani jest to możliwe, jest wiele czynników powodujących zaburzenie miesiączkowania