Zapytaj lekarza

7 1 6 , 9 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to mechaniczny uraz penisa?

Witam, na wstępie powiem, że mam 20 lat. Przeczytałem "cudowny" artykuł o technikach powiększania penisa poprzez masaż i ćwiczenia. Polegały one na rozciąganiu penisa w stanie spoczynku. Pomyślałem, że spróbuję, chociaż nie miałem tak złych warunków:( Dodam, że trening przeprowadzałem tylko przez 2 dni, ponieważ zauważyłem niepokojacy znak - po takim masażu mój penis strasznie się skurczył, zrobił się taki jakby twardy i odrętwiały, strasznie się zestresowałem, ale poczekałem do wieczora z nadzieją, że objawy znikną:( Próbowałem doprowadzić się do erekcji w celu zbadania, czy wszystko ok, lecz nie udało mi się tego osiągnąć :( Dopiero na drugi dzień udało mi się osiągnąć erekcję z trudem, ale problem pozostał, penis nadal jest strasznie skurczony w stanie spoczynku, taki twardawy i jakby odrętwiały. Dodam tylko, że mocz oddaję bez problemu, wytrysk mam, lecz troszkę słabszy. Przed treningami erekcja dla mnie nie była niczym trudnym, lecz teraz to spore wyzwanie. Odczuwam maleńki ból u podstawy penisa. Objawy trwają trzeci dzień. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Lek. Łukasz Kowalski
70 poziom zaufania

Witam!

Niestety wszystko wskazuje na to, że doszło do urazu mechanicznego prącia. Niestety, ale bez zbadania nie da się ustalić jakiego charakteru. W tej sytuacji należy bezzwłocznie zgłosić się do urologa - najepiej na ostry dyżur.
Po przeprowadzeniu odpowiednich badań zostanie wdrożone leczenie. Być może konieczna będzie operacja. Proszę być jednak dobrej myśli - zazwyczaj leczenie to jest skuteczne.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Lekarz w Szpitalu Praskim pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy