Czy to mogą być jakieś hemoroidy?

Witam. Mam 18 lat. Kiedyś miałam uczucie niepełnego wypróżnienia, później to uczucie zniknęło na kilka miesięcy i znowu wróciło. Co to może być, hemoroidy? Często mam również biegunki bez żadnego konkretnego powodu. Miałam jus usg brzucha i wszystko jest w porządku wiec to to może być? Pozdrawiam

Szanowna Pani, objawy nie wskazują na hemoroidy, ale zalecam wizytę u lekarza rodzinnego