Czy to mogą być przerzuty do mózgu?

2 lata temu usunieto mi cala tarczyce z powodu raka. Dzisiaj jestem utrzymywana w niedoczynosci moj ostatni wynik to 0.00093 ktory robilam 3 mc temu, a od 2 mam straszne problemy z pamiecia nie wiem dlaczego zapominam prawie o wszystkim a najbardzie przerazajace jest to ze zapomniala odebrac dzieci z przedszkola a mam dopiero 35 lat co bedzie dalej. Czy to moga byc przezuty do mozgu?

Lek. Paweł Szadkowski

Brak jest dużej części niezbędnych informacji o pani stanie zdrowia. Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego w celu kontroli. Można również udać się na wizytę do neurologa w celu oceny funkcji poznawczych.