Czy to mogło zaszkodzić dziecku?

Wygląda N to że przed zajściem w ciążę lub na początku ciąży przez dwa dni brałam apo napoo 500 rano 500 wieczorem, czy to mogło zaszkodzić dziecku, pęcherzyka zoltkowy jest duży, wzrost beta hcg przez 48 godzin z 21 tys na 25 tys?

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie sensownie odpowiedzieć na to pytanie. Być może jest to możliwe