Czy to moje samopoczucie może mieć związek z tarczycą?

Witam Mam 43 lata od 16 roku choruje na tarczycę,raz jest nadczynność raz niedoczynność.Od 18 lat nie leczę jej i było do tej pory wszystko ok,ale od kilku dni czuję się fatalnie.Trafilam do internisty z powodu zawrotów głowy,puls 46 ,ciśnienie 122/66,wynik TSH 0,01.Czy te moje samopoczucie może mieć związekz tarczycą,czy to tylko przemęczenie.W Ekg wyszły dodatkowe skurcze komorowe,w usg niedomykalność zastawki mitralnej.

Jest możliwe, że Pani złe samopoczucie wynika z choroby tarczycy. Proponuję pozostawać pod opieką endokrynologa i stosować się do zaleceń lekarskich. Pozdrawiam.