Czy to może być ciąża, chociaż testy wychodzą negatywne?

Dzień dobry, moj problem: W lipcu mialam 2 razy okres; 4 lipca i 22lipca-5 dni, okres nieregularny, cykl zazwyczaj około 30 dni, brak okresu teraz_ dziś 6 wrzesnia, 29 sierpnia beta hcg<0,1, stosunek 4 sierpnia przerwany , testy negatywne. Co się dzieje? Czy to może być ciążą. Mam dziwne kłucie w pachwinach, innych dolegliwości brak? Czy to może byc efekt stresu te nieregulatne miesiączki ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam, nie sądzę aby miała być Pani w ciąży, nieregularne miesiączki jak najbardziej mogą wynikać z sytuacji stresowych