Czy to może być czerniak czy jakaś niegroźna zmiana?

Dzień dobry. Po zdjęciu hybrydy zauważyłam czarną kropkę na kciuku. Jest bezbolesna. Czy to może być jakaś poważna choroba np. czerniak czy nie groźna zmiana ?

Szanowna Pani, na podstawie opisu nie jestem w stanie tego stwierdzić, proszę udać się do lekarza

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.