Czy to może być dna moczanowa albo RZS?

Witam serdecznie mam 28 lat i od okolo poltorej miesiace w stawie duzego palca od nogi czuje pewien dyskomfort tj. Przedewszystkim w pracy jak chodze to miejsce tego stawu mnie boli raz leciutko raz mocno a za chwile nie boli wcale. Miejsce to nie jest ani zaczerwienione ani obrzekniete ani jak w palcach sciskam za ten staw to nie boli. Czy jest mozliwosc ze jest to dna moczanowa albo RZS?

Witam, na podstawie samych objawów nie da się tego stwierdzić, należy wykonać odpowiednie badania laboratoryjne, proszę udać się do lekarza rodzinnego