Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to może być spowodowane większą dawką Euthyroxu?

Dzień dobry Rok temu zdiagnozowano u mnie Hashimoto, zalecono dawkę euthyroxu 25. Miesiąc temu pobralam sobie kontrolne TSH które wyniosło 4,3700. Zwiększyła sobie dawkę euthyroxu na 50. Od kilku dni odczuwam świąd całej skóry, bez wysypek, pokrzywek, nie jestem też alergikiem. Czy to może być spowodowane większa dawka euthyroxu?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania

Witam. Jest mało prawdopodobne iż te objawy są spowodowane zwiększeniem dawki Euthyroxu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy