Czy to może być uczulenie na któryś z moich leków?

Leczę się od 9 tyg. na Nieokreślone Zapalenie Wielostawowe. Biorę Saulfasalazin EN 500 2X2 tabl. , oraz Meprelon 4 mg obecnie co 1 tabl. co drugi dzień. Od ok miesiąca mam suchy kaszel, najczęściej w nocy i uczucie guli w gardle. Żadne syropy nie pomagają. Mam pytanie czy to może być uczulenie na któryś z tych wyżej wymienionych leków? Już po kilku dniach objawy zapalenia minęły. Czy zmniejszyć dawkę leku? oprócz tego lecze jeszcze nadcisnienie i napadowe migotanie przedsionków.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ewentualne uczulenie na ten lek z reumatologiem i wtedy dopiero go odstawić.