Czy to może być wodogłowie u córki?

Witam. Corka, 6 miesiecy miala dzis robione usg przezciemiaczkowe. Pierwsze wykonane bylo w pierwszym miesiacu zycia, drugie w 4 miesiacu a trzecie wlasnie dzisiaj. W drugim okazalo sie ze mala ma poszerzone komory boczne do 9mm. W dzisiejszym z nieprawidlowosci wyszlo: uklad komorowy symetrycznie poszerzony, rozpietosc komor 35-36mm, wsk. Evansa 0.32, komora III o szer.6-7mm, glebokosc komor 9-10 mm, przestrzen podtwardowkowa poszerzona do 6mm, szerokosc szczeliny podluznej mozgu 4.5 mm. O czym swiadcza te wyniki? Dodam ze na wizycie u neurologa jakis miesiac temu badanie ogolne niemowlaka wyszlo ok-do tej pory rozwijala sie prawidlowo. Czy to wodoglowie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. radziłbym skonsultować ten, oraz poprzednie wyniki z neurologiem dziecięcym.