Czy to może być zapalenie oskrzeli po raz kolejny?

Witam. Od tygodnia walczę z objawami przeziębienia. Trzy miesiące temu przechodziłem zapalenie oskrzeli, miesiąc temu zapalenie płuc. Wszystko doleczylem. Tydzień temu zaczął się ból gardła, później drapanie i kaszel z bólem w klatce. Cały nos zapchany. Czasami było chłodno jak bylem na dworze, ale nie była to raczej gorączka. Dziś nie mam już kataru, ani gorączki, kaszle czasami ale charczy mi w plucach. Pale papierosy. Czy to może być zapalenie oskrzeli po raz kolejny czy jedynie przez katar mam te charczenie? Dodam, że nie jest ono zbyt silne, pod koniec wydechu się pojawia i przy szybszym oddechu od zmęczenia. Pozdrawiam

Witam, odpowiedzieć na Pańskie pytanie można jedynie po osluchaniu płuc. Wnzwiazkubz tym proszę udać sie do swojego lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!