Czy to może grozić trzecim udarem?

Dobry wieczór, mam pytanie ciocia jest juz po 2 udarach lewo stronnych, ale od kilku dni przechyla sie siedzac na prawa strone i nawet jak sie ja prowadzi tez idzie pochylona na prawo.Czy to moze grozic 3udarem

Lek. Paweł Szadkowski

Objawy, które Pani opisuje, mogą być zarówno wynikiem postępującego niedowładu, po poprzednich udarach, jak i świeżymi zmianami niedokrwiennymi. Gdyby stan cioci się znacznie pogarszał, proszę się zgłosić do lekarza prowadzącego lub ze skierowaniem od lekarza rodzinnego na izbę przyjęć neurologiczną.