Czy to może oznaczać nowotwór?

Witam,proszę o interpretację-w piersi lewej na godz.9-10 cm od otoczki chypoechogeniczny obszar mm. Innych zmian nie ma. Węzły nieposzerzone. Czy to może być nowotwór? Dziękuję. Renata.

Szanowna Pani, na podstawie przedstawionych informacji nie można określić co to za zmiana. Warto wykonać dokładniejsze badania obrazowe bądź biopsję. Serdecznie pozdrawiam