Czy to może oznaczać refluks?

Czy to refluks? Codziennie mam straszną zgage pali mnie w mostku miałam robione wszystkie badania sercowe ok więc serce odpada pali mnie tak zgaga że spać nie mogę odmowilam już w wielu rzeczy i dalej nic. Miałam robiona gastroskopie wyszło wszystko w porządku z domieszką żółci ale mimo tego ok. W sumie byłam już u 2 i nic na chwilę przechodzilo i zaraz wraca co zrobić gdzie się udać jakie badanie zróbic proszę o porade

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udanie się na konsultację gastroenterologiczną oraz wykonanie ph metrii przełyku. Pozdrawiam.