Czy to może zerwane ścięgno?

Witam. Cwicze kolarstwo i w piatek przydarzył mi się wypadek, przy 35km/h upadek na prawe biodro, cala siła została przyjęta na biodro. Pierwsze 2 minuty nie mogłem ruszyć nogą, pojechałem na SOR zrobili RTG miednicy a-p złamania nie ma. Wczoraj bolała mnie cała miednica przy poruszaniu się i był problem z uniesieniem nogi gdy normalnie siedziałem. Dziś już jest trochę lepiej ale nadal jest ból biodra ciągnący do pachwiny przy unoszeniu nogi przy siedzeniu i poruszaniu się. Raczej to będzie odbicie czy zerwane ścięgno bądź wiązadło? Stosuję aktualnie maść Diklofenak

Szanowny Panie, przez internet nie postawię diagnozy. Proponuję udać się do ortopedy