Czy to możliwe, aby w tak krótkim czasie pojawiła się miesiączka?

Witam, 16.04 poroniłam samoistnie i od razu zaczęłam stosować plastry antykoncepcyjne. Krwawiłam i wydalałam tkanki przez ponad dwa tygodnie (cały czas zmieniając plastry). 5.05 wypadał dzień zmiany plastra i tydzień przerwy bez plastrów. Następnego dnia zaczęłam ponownie krwawić i mieć typowe objawy okresu (ból podbrzusza, pleców, uczucie zatrzymania wody w organiźmie). Czy to możliwe, że w tak krótkim czasie pojawiła mi się miesiączka czy muszę udać się do specjalisty? Wcześniej przyjmowałam przepisane przez lekarza antybiotyki anty zapalne, aktualnie nie mam gorączki ani innych objawów zakażenia.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Możliwe, że pojawiła się miesiączka. Gdyby krwawienie się przedłużało to proszę skonsultować się z ginekologiem.