Czy to możliwe, że główka jest za duża?

Witam, jestem w 30 1 tyg ciąży, będąc na wizycie podczas usg i pomiaru główki przez ginekologa wiedziałam jak wyskakuje informacja 34 2 week czy to możliwe że główka jest za duża co do tyg ciąży w którym teraz jestem? Lekarz powiedział że wszystko jest w porządku, a ja się zastanawiam czy taka rozbieżność jest możliwa

witam proszę pamiętać, że jest to badanie subiektywne, proszę się nie martwić i zaufać lekarzowi