Czy to możliwe, że mam miesiączkę dwa razy w miesiącu?

Dzień dobry, czy to możliwe ze mam miesiączke dwa razy w miesiącu? Zażywam tabletki antykoncepcyjne, jednak ostatnio przez kilka dni zapomniałam zażyć. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, dlatego nie wiem czy to po prostu przez nieregularne zażywanie tabletek czy może to być objaw choroby bądź ciąży.

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej przyczyną jest pominięcie tabletek antykoncepcyjnych - poszło do krwawienia z odstawienia.