Czy to możliwe, że po 5 tygodniach widać brzuszek?

Mam lekko wypięty i lekko zaokrąglony brzuszek. Nie wiem czy to normalne. Moja koleżanka jest w 6-tym miesiącu ciąży i prawie nie ma!!! To chyba nic poważnego? Bo mój narzeczony się dziwi, że mi go widać...... !

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

W tak wczesnej ciąży brzuch nie jest jeszcze widoczny - przynajmniej nie z jej powodu. Być może trochę Pani przytyła? Albo jest to już bardziej zaawansowany etap ciąży (badanie USG!)?

Pozdrawiam serdecznie.