Czy to możliwe, ze po wycięciu woreczka żółciowego opalam się o wiele intensywniej?

Witam. Prosze naspisac czy to mozliwe ze po wycięciu woreczla zolciowego opalam sie o wiele intensywniej? Przed operacja nie opslalam sie na brazawy kolor wogole slonko jak by mnie nie opalalo a teraz oaslam sie na intensywny ladny brąz w niedlugim czasie.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie sądzę żeby rodzaj opalenizny wynikał z przeprowadzonej operacji. Może być to jednak wynikiem zmiany kondycji skóry wraz z wiekiem.