Czy to możliwe, żebym zaszła w ciążę?

Witam!
Jestem kobietą i mam 20 lat... Kochałam się z chłopakiem jeden dzień po zakończeniu okresu, a dokładniej okres zaczął mi się 30.10.2010, a zakończył 01.11.2010, a stosunek był w nocy 02.11.2010.
Na początku kochaliśmy się z prezerwatywą i miał wytrysk, ale poza mną. Jednak po jakimś czasie znów zaczęliśmy się kochać, ale już bez zabezpieczenia, stosunek był niedługi.
Na drugi dzień zaczął mnie boleć brzuch i boli mnie już 2 dni! Czy to możliwe, żebym zaszła w ciążę? Nie wiem co robić.
Proszę o pomoc!

Lek. Karolina Dębska

Witam!
Ból brzucha od dwóch dni po stosunku nie jest objawem ciąży. Jednak odbyła Pani stosunek bez zabezpieczenia, więc szansa zawsze jest. Może Pani zrobić test ciążowy, który jest dostępny powszechnie w aptekach.
Natomiast w sprawie bólu brzucha ciężko mi się wypowiedzieć z powodu ograniczonego opisu Pani objawu. W razie zaniepokojenia swoim stanem zdrowia proszę się udać do lekarza, aby obejrzał brzuch.
Pozdrawiam