Czy to mrowienie i skurcze z tyłu głowy moga mieć związek z tym wynikiem tk?
Witam.W badaniu TK z kontrastem wyszlo w prawej półkuli w jadrach podkorowych ognisko o gestosci płynnej,ktore może odpowiadac ognisku naczyniopochodnemu lub poszerzonej przestrzeni okolonaczyniowej Virchowa.Co to oznacza i dlaczego nalezy wykonac badanie NMR. Nadmieniam,ze od kilku miesiecy odczuwam mrowienie,skurcze z tylu głowy. Kobieta 40 lat.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Ten wynik można interpretować w całości odnosząc go do znajomości stanu neurologicznego pacjenta.