Czy to nerwica może dawać takie objawy?

Witam,ostatnio mam czasem szumy w uszach,ucisk w głowie(taka obręcz),bóle głowy występują u mnie bardzo rzadko. Jak idę np.do sklepu, czy kościoła i jest dużo ludzi odrazu zaczynam mieć te objawy i wydaje mi się,że zasłabne. Robiłam badania morfologia,żelazo dobre.Robilam rezonans glowy i oczodolów z kontrastem,wynik dobry,wszystko prawidłowe tylko dwie zmiany deminilizacyjne ok.2mm,naczyniopochodne.Byłam u neurologa,badal mnie,powiedział, że wszystko dobrze,ewentualnie powtórzyć rezonans za rok jakbym miała jakieś objawy typu drętwienia ect.ale takich nie mam. Czy to nerwica może dawać takie objawy?
KOBIETA, 43 LAT 11 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy mogą świadczyć o zaburzeniach lękowych, depresji lub innych zaburzeń.

W takim przypadku należy zgłosić się najlepiej na wizytę stacjonarną do psychologa lub psychiatry w celu oceny opisanych objawów. Również dobrze było by udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu w celu oceny od strony naczyniowo sercowego.

Pozdrawiam