Czy to nerwobóle po operacji spowodowane gojeniem się?

Witam, mam 23 lata trzy tygodnie temu przeszedłem operację z powodu perforacji dróg pokarmowych. Wszystko było dobrze, lecz jednak od ostatnich dwóch dni się coś zmieniło. Męczy mnie coś takiego jakby kolka pod prawym żebrem, raz mniej raz bardziej, czasem wcale. Boli mocniej gdy biorę większy wdech. Gdy uciekam jakby przechodzi oraz gdy siedzę odpuszcza. Czy może być to spowodowane tym że spaceruję po mieszkaniu i wykonuję codzienne czynności, tzn. Sprzątanie spacery ze zwierzętami. Może za dużo robię? Czy to nerwobóle po operacji spowodowane może gojeniem się? Czy jednak może być to coś poważniejszego?

Szanowny Panie, ból może wynikać z organizacji blizny, myślę że po pewnym czasie powinien minąć. Pozdrawiam