Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to niedoleczone zapalenie pęcherza?

Miesiąc temu miałam zapalenie pecherza moczowego, objawy parcie na pęcherz, ból w podbrzuszu i swędzenie odbytu. Zapisano mi 1 saszetkę Symuralu, pomogło. Robiłam posiew moczu po 3 dniach, wyszedł jałowy. Wymaz z pochwy również prawidłowy. 3 dni temu zaczęłam odczuwać znowu parcie na pęcherz i delikatne swędzenie odbytu, wczoraj zrobiłam badanie moczu i crp(jestem w 7 dniu cyklu miesiaczkowego, wydzielina z pochwy jest jeszcze brunatna), wszystko ok oprócz tego, że mocz jest mętny i śluz obfity. CRP jak najbardziej w normie 4,6mg/l. Byłam dziś u ginekologa, stwierdziła, że to niedoleczone zapalenie pecherza, mimo że badanie moczu w normie i CRP również. Zapisała końską dawkę Biseptolu 960 (brać 2 x dziennie) a w przyszłą środę mam mieć zabieg artroskopii kolana. Wczoraj lekarz rodzinny stwierdził, że nie mam brać nawet furaginy i się nie osłabia, bo to na pewno nie jest pęcherz a dziś ginekolog zupełnie co innego. Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

74 poziom zaufania

Szanowna Pani, bez badania nie jestem w stanie zbytnio pomóc, ale opis może wskazywać na niedoleczone zapalenie pęcherza

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy