Czy to normalne, że 10-miesięczny synek sam nie siedzi?

Dzień dobry. Mój synuś 22 czerwca będzie miał 10 miesięcy i tu moje pytanie. Siedzi sam tylko chwile jak go cos zaciekawi i się tym zainteresuje. A za chwile się kładzie. Niestety sam nie usiądzie, chodź próbuje. Czy mam powód do zaniepokojenia? Z góry dziękuje za odpowiedz. Ewelina

Zdecydowanie trzeba udać się do pediatry,który synka zbada,a jeśli uzna za

konieczne

skieruje dziecko do neurologa dziecięcego.Może poda i to wystarczy wskazówki jak

stymulować synka.Bez wątpienia dużo układania na brzuchu także.

Pozdrawiam ciepło