Czy to normalne, że do tej pory nie dostałam okresu?

Witam, mam 29 lat, jestem mama dwójki dzieci. W drugiej ciąży zdiagnozowano umie zakrzepice żyły głębokiej kończyny dolnej lewej. Po kuracji heparyna przeskoczylam na akcard którego biorę już od ponad pół roku. 9 kwietnia samoitnie(najprawdopodobniej przez acard) poronilam w 3-4 tyg. Przez ponad tydzień krwawilam. Czy to normalne, że do tej pory nie dostałam miesiączki? Wspomnę jeszcze, że Na 29 czerwca mam umuwiona wizytę u ginekologa.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Miesiączka może sie pojawic do 6 tygodni po poronieniu. Gdyby po tym czasie się nie pojawiła proszę skonsultować się z ginekologiem.