Czy to normalne, że dziecko ma taki meszek na ciele?

Dzień dobry Mój synek ma 24 miesiące i do dziś ma meszek na plechach baczkach oraz na łukach czoła. Pediatra nie zwrócił uwagi a mnie zaczyna martwić czy to normalne że ma ten meszek jeszcze. Meszek jest ciemny i nie długi
MĘŻCZYZNA, 13 LAT 11 miesięcy temu

Lek. Anna Waszewska Pediatria

Bardzo częste , zwłaszcza u dzieci z ciemniejszym zabarwieniem skory i włosów . Także częste jeśli jedno z rodziców tez miało taki objaw w dzieciństwie.