Czy to normalne, że moje oczy są nierówno położone względem siebie?

Witam. Czy to normalne że moje oczy są nierówno położone względem siebie (jedno bliżej środka twarzy od drugiego) i różnią się rozmiarem czy jest to objawem jakiejś choroby?

Lek. Paweł Szadkowski

Twarz u nikogo nie jest symetryczna, u Pana jest to po prostu bardziej widoczne, niż u innych. Myślę, że gdyby to była jakaś choroba, już dawno by to zauważono (na wizytach u pediatry, na bilansach itd.). Objawem choroby mogłyby być różne rozmiary źrenic, a nie całych oczu.