Czy to normalne, że po 2 miesiącach od zabiegu łyżeczkowania mam obfite krwawienia?

Witam. Mam pytanie. Miałam przeprowadzony zabieg łyżeczkowania. Mam stwierdzone przez wynik endometrium. I polipa na jajniku. Mam 33 lata i dwójkę dzieci. I tu moje pytanie czy to normalne że po 2 miesiącach od zabiegu mam obfite krwawienia? Po zabiegu były to 1 lub 2 dni. A teraz mam od 20 stycznia do teraz okres.

Szanowna Pani, według mojej opinii krwawienie jest nieprawidłowe i powinna Pani skontaktować się z ginekologiem