Czy to normalne, że tak się czuję po tych tabletkach?

Witam, Psychiatra przepisał mi Depratal 60 mg na nerwicę lękową i depresję. Wzięłam dziś pół tabletki i zaczęła mnie boleć głowa, mam zawroty głowy, mdłości, nudności. Nie chcę brać tych tabletek, boję się, co się ze mną dzieje. Nie mam już siły. Wpadłam w panikę? Czy to normalne że tak się czuję po tych tabletkach? Czy te tabletki mi nie zaszkodzą? Mogłam nie podejmować leczenia i nie iść do psychiatry. Już sama nie wiem co robić. Czy dobrze zrobiłam?

Szanowna Pani, takie objawy niepożądane mogą występować, zalecam ponowną wizytę u psychiatry aby rozważyć zmianę leku