Czy to normalne, że zarodek rośnie a nie widać bicia serca w 6tc?
Witam mam pytanie. Jestem w 6tc,czy powinnam się martwic skoro u mojego zarodka 5,29 mm nie widac serduszka jeszcze?Ale zarodek urosl od ostatniej wizyty.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Bicie serca płodu można wykazać podczas badania już w 6 tygodniu ciąży co jednak nie oznacza, że zawsze się to udaje. Proszę spokojnie poczekać do następnej wizyty.