Czy to początek przeziębienia?

Dzień dobry! Wszyscy w domu są przeziębieni oprócz mnie. Mają katar, mokry kaszel i często kichają. W domu jest pełno zarazków. W nocy czasem ktoś zakaszle, a rano po przebudzeniu jest hałas, bo jeden za drugim odkrztuszają flegmę. Od 2 dni drapie mnie w gardle, a nie chcę być chora. Piję dużo herbaty z miodem, ale dalej drapie mnie w gardle. Nie mam jeszcze kataru ani kaszlu. Czym się szybko podleczyć? Czy to początek przeziębienia?

Lek. Paweł Szadkowski

Tak to może być początek przeziębienia. Niestety to czy Pani zachoruje zależy w głównej mierze od Pani odporności. Po zachorowaniu pozostaje odpoczynek i leki objawowe.