Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 3 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to powikłania po antybiotyku?

Dzień dobry, Brałam antybiotyk Amoksiklav,lek wykrztuśny Erdomed,probiotyk Lacidofil i tabletki dopochwowe Gynalgin. W szóstej dobie brania antybiotyku(w czwartek) wystąpiła biegunka,wzdęcia,bóle brzucha i przelewanie,stan podgorączkowy,dreszcze,nudności. Dokończyłam antybiotyk(7 dni miałam go stosować),ale dalej mam biegunkę i bóle brzucha(3 dzień). Czy mogłam zarazić się jakąś bakterią i powinnam się jak najszybciej udać do lekarza czy to są raczej normalne powikłania po antybiotyku i powinny przejść?
KOBIETA, 25 LAT około miesiąca temu

Co to jest hiperlipidemia?

Hiperlipidemia jest zaburzeniem gospodarki lipidowej organizmu i stanowi ważny czynnik rozwoju miażdżycy. Jest to rezultat siedzącego trybu życia, nieprawidłowego odżywiania, nadwagi, ale też wynik predyspozycji genetycznych. Hiperlipidemia posiada swoje odmiany, o czym opowiada kardiolog dr Piotr Gryglas.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy