Czy to przedwczesne wygasanie funkcji jajników?

Witam!Chciałabym prosić o pomoc.Kobieta lat 36, wyniki 3d.c (Estradiol 128pmol\l, norma 45,4-854) (FSH 7,44u\l, norma 3,5- 12,5),LH9,85U\L, norma 2,4-12,6)Prolaktyna 579u\ml, prolaktyna po 1h 5891u\ml).Wynik AMH 6,7NG\ML. Objawy częste uczucia gorąca, miesiączka systematycznie co 28 dni, jedynie skąpsze miesiączki, spadek libido,siniaki na nogach,problem z schudnięciem. Co może, być przyczyną?. Czy to przedwczesne wygasanie funkcji jajników..

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W celu potwierdzenia tej diagnozy radziłbym udać się do ginekologa - specjalisty endokrynologii ginekologicznej. Pozdrawiam.