Czy to pulsowanie w brzuchu powinno mnie niepokoić?

Witam, mam 21 lat i jestem kobietą, dziś zauważyłam u siebie takie dziwne uczucie w brzuchu, jakby pulsowanie po lewej stronie. Wieczorem się nasiliło. Czy powinnam się niepokoić? Jedyne co wyczytałam w internecie to tętniak aorty brzusznej lub ibs. Pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT 4 miesiące temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy mogą być np związane z chorobami czynnościowymi górnego odcinka przewodu pokarmowe ale aby to potwierdzić zalecam wizytę stacjonarną w której będzie zebrany dokładny wywiad zdrowotny i badanie fizykalne ( palpacyjne jamy brzusznej ) aby zlecić odpowiednią diagnostykę laboratoryjną z krwi oraz obrazową np USG jamy brzusznej która pozwoli na odpowiednie leczenie o ile diagnostyka i badanie fizykalne potwierdzi zmiany nieprawidłowe.

Pozdrawiam

Mariusz Bek