Czy to rzeczywiście schizofrenia paranoidalna?

Dzień dobry na imię mam Kamil mam 27 lat czy mam schizofrenie paranoidalna? Według lekarzy mam schizofrenie paranoidalna w wieku 17 lat miałem próbę samobójczą i dlatego lekarze stwierdzają że to schizofrenia. Pytam państwa ponieważ nie opłaca mi się wydawać pieniędzy na 1 lepszego psychiatrę może któryś z lekarzy z tego portalu będzie wiedział jakimi lekami mi pomóc. Mój stan jest do bani złość na cały świat i rodzine ze przez brak wychowania tak się czuje. Kto jest w stanie mi pomóc jestem z Zabrza woj. śląskie lekarz przepisał mi zypdhere w zastrzyku na co dwa tygodnie lecz ten lek przestał działać nie wiem z jakiego powodu. Bardzo cierpię prosze o pomoc.

Jeśli ma Pan przekonanie, że Pana złość na cały świat jest spowodowana doświadczeniami wychowania w dzieciństwie, warto w drugiej kolejności (po dobraniu leków) rozważyć również psychoterapię.