Czy to są objawy schizofrenii?

witam cierpie na nerwice natręctw oraz na epizod psychotyczny objawy>wycofanie z zycia,mysli w głowie ze ktos mnie obserwuje oraż napięcie w całym ciele.podejrzliwość.Dwóch lekzrzy stwierdziło to ze schizofrenia dwóch ze nie jakie jest państwa zdania na ten temat biore lekim raofren 10,gragiokle 450,anafranil 225 jakie inne leki sa skuteczne w natretnych myślach.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 3 miesiące temu

Niestety nie jest możliwe postawienie diagnozy poprzez forum internetowe. Najważniejsze to aby pomóc Panu zniwelować uciążliwe objawy i odpowiednio dopasować leczenie wobec zgłaszanych przez Pana problemów. Nie jest najważniejsza diagnoza nozologiczna. Zaufałbym lekarzom i zadał im nurtujące pytania na kolejnej wizycie.