Czy to są skutki uboczne tego leku?

Witam. Przez dwa miesiące bralam Letrox 50,później zmniejszono mi dawkę na 25. Mija trzy miesiące i mam wysyp krostek na brodzie, w okolicach nosa, policzków. Dodam, ze nigdy nie mialam problemów z cerą. Co sie dzieje? Czy jest możliwość zeby odstawić leki, ponieważ mam wrażenie ze mam po nich zle objawy. Wypadające wlosy, pocenie się. Kiedy nie bralam zadnych lekow czulam się dobrze.

Witam, leku Letrox nie należy odstawiać samodzielnie, o ile lekarz tak nie zalecił. Opisywane objawy skórne mogą mieć związek z Pani hormonami płciowymi, żywieniem, stosowaną pielęgnacją skóry. Podobnie jest z wypadaniem włosów, przy czym hormony tarczycy również mają wpływ na stan włosów. Powinna Pani zwrócić się do endokrynologa.