Czy to skutek uboczny tabletek?

Od 2m-cy zaczęłam używać nowe tabletki ****, z pierwszym opakowaniem dostałam okres równo tydzień przed planowanym, drugie opakowanie przyjmuje 16 dzień i od 4 dni mam dziwne krwawienia i tylko rano. Wtedy zawsze mam ciągły ból w podbrzuszu, po kilku godzinach krwawienie i bóle ustępują, i tak mam już czwarty dzień. Krew ma różne zabarwienia.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Tak, zapewne obserwowane przez Panią krwawienia są działaniem niepożądanym antykoncepcji hormonalnej. Jeśli sytuacja nie zmieni się po wybraniu maksymalnie 6 opakowań, konieczne może być odstawienia lub zmiana preparatu na inny.
Pozdrawiam serdecznie!