Czy to tylko zapalenie, czy coś groźniejszego?

Witam, serdecznie proszę o zinterpretowanie wyników moich badań, dodam, że podczas ich wykonywania, miałam infekcję gardła (powiększony, ropny, lewy migdał) oraz powiększony lewy węzeł chłonny! PS Jestem kobietą, 26 lat :)). WBC 16,0, NE% 76,8, LY% 14,6, MO% 8,4, EO% 0,2, BA% 0,0, NE# 12,4, LY# 2,3, MO# 1,3, EO# 0,0, BA# 0,0, RBC 4,20, HGB 10,8, HCT 33,6, MCV 79,9, MCH 25,7, MCHC 32,2, RDW 15,6, PLT 297, MPV 8,1. Z góry dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Wyniki podanych przez Panią badań mogą świadczyć o infekcji bakteryjnej (np. ropnej anginie) - wzrost poziomu leukocytów i granulocytów obojętnochłonnych. Obniżony poziom hemoglobiny, hematokrytu, objętości krwinek czerwonych  wskazuje na obecność niedokrwistości (anemii) z niedoboru żelaza.

Proszę powtórzyć badania (po dwóch tygodniach od zakończeniu leczenia infekcji) wraz z oznaczeniem poziomu żelaza we krwi i konieczne skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym, który włączy leczenie substytucyjne niedokrwistości.